Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Message
my: သတင်း

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ
