Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Message
nl: Bericht

en: Users
nl: Gebruikers

en: Screen name
nl: Schermnaam

en: Social
nl: Sociaal
