Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Message
fa: پیغام

en: Users
fa: کاربران
