Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Message
ro: Mesaj

en: Users
ro: Utilizatori

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
