Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Message
ru: Сообщение

en: Users
ru: Пользователи

en: Screen name
ru: Экранное имя

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
