Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Message
sl: Sporočilo

en: Users
sl: Uporabniki
