Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Message
sq: Mesazhi

en: Users
sq: Përdorues
