Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Message
ta: செய்தி

en: Users
ta: பயனாளர்கள்
