Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Message
te: సందేశం

en: Users
te: వాడుకరులు
