Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Message
vi: Thông điệp

en: Users
vi: Người dùng
