Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་
