Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Message
fi: Viesti

en: Users
fi: Käyttäjät
