Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Message
he: הודעה

en: Users
he: חברי האתר
