Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Message
hr: Poruka

en: Users
hr: Korisnici
