Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Message
pl: Wiadomość

en: Users
pl: Użytkownicy
