Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Message
sv: Meddelande

en: Users
sv: Användare
