Social Post Twitter (3.0.0-beta3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Social
tr: Sosyal
