Social Post Twitter (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Settings
bs: Postavke

en: Created
bs: Kreiran

en: Users
bs: Korisnici
