Social Post Twitter (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Settings
ca: Paràmetres

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: Users
ca: Usuaris

en: Changed
ca: Canviat

en: Add account
ca: Afegeix un compte
