Social Post Twitter (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: ID
eu: IDa

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Changed
eu: Aldatuta
