Social Post Twitter (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Settings
fi: Asetukset

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Created
fi: Luotu

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Changed
fi: Muuttunut
