Social Post Twitter (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Settings
hr: Postavke

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: Users
hr: Korisnici
