Social Post Twitter (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Settings
hu: Beállítások

en: ID
hu: Azonosító

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Created
hu: Létrehozva

en: Users
hu: Felhasználók

en: Changed
hu: Módosítva

en: Tweet
hu: Csirip

en: Delete user
hu: Felhasználó törlése

en: Social
hu: Közösségi

en: Twitter Settings
hu: Twitter beállítások

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
