Social Post Twitter (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್
