Social Post Twitter (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Settings
nl: Instellingen

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Users
nl: Gebruikers

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Twitter settings
nl: Twitter-instellingen

en: Delete user
nl: Gebruiker verwijderen

en: Add account
nl: Account toevoegen

en: Screen name
nl: Schermnaam

en: Social
nl: Sociaal

en: Twitter Settings
nl: Twitter-instellingen

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
