Social Post Twitter (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: ID
th: ไอดี

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน
