Social Post Twitter (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Settings
uk: Налаштування

en: User ID
uk: ID користувача

en: Created
uk: Створено

en: Users
uk: Користувачі

en: Changed
uk: Змінено

en: Twitter
uk: Твітер

en: Tweet
uk: Твіт

en: Delete user
uk: Вилучити користувача

en: Add account
uk: Додати профіль

en: Screen name
uk: Екранне ім'я

en: Social
uk: Суспільний

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
