Social Post Twitter (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: ID
am: አይዲ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
