Social Post Twitter (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Settings
ar: الإعدادات

en: ID
ar: المعرف ID

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Users
ar: المستخدمين

en: Changed
ar: تم التغير

en: UUID
ar: المعرف UUID
