Social Post Twitter (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Settings
ast: Preferencies

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Users
ast: Usuarios
