Social Post Twitter (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Users
cy: Defnyddwyr
