Social Post Twitter (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Settings
da: Indstillinger

en: User ID
da: Bruger ID

en: Created
da: Oprettet

en: Users
da: Brugere

en: Changed
da: Ændret

en: Delete user
da: Slet bruger
