Social Post Twitter (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Settings
eo: Agordoj

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Users
eo: Uzantoj

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
