Social Post Twitter (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Settings
es: Configuración

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Created
es: Creado

en: Users
es: Usuarios

en: Changed
es: Modificado

en: Delete user
es: Eliminar usuario

en: Add account
es: Añadir cuenta

en: Twitter Settings
es: Configuración Twitter
