Social Post Twitter (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું
