Social Post Twitter (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: ID
hi: आईडी

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Created
hi: निर्मित

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: Changed
hi: बदल गया

en: UUID
hi: युयुआइङी
