Social Post Twitter (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Twitter
kk: Твиттер

en: Add account
kk: Есепті қосу
