Social Post Twitter (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Users
lt: Nariai

en: Changed
lt: Pakeista
