Social Post Twitter (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
