Social Post Twitter (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Settings
oc: Paramètres

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Users
oc: Utilizaires

en: Changed
oc: Modificat

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
