Social Post Twitter (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Settings
et: Seaded

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: Users
et: Kasutajad

en: Changed
et: Muudetud

en: Delete user
et: Kustuta kasutaja
