Social Post Twitter (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Settings
is: Setingar

en: Created
is: Stovnað

en: Users
is: Brúkarar
