Social Post Twitter (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Settings
he: הגדרות

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Users
he: חברי האתר

en: Changed
he: השתנה

en: Twitter
he: טוויטר

en: Delete user
he: מחק משתמש
