Social Post Twitter (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Settings
is: Stillingar

en: ID
is: Kenni

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Created
is: Stofnað

en: Users
is: Notendur
