Social Post Twitter (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Settings
ja: 設定

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Created
ja: 作成

en: Users
ja: ユーザー

en: Changed
ja: 変更済

en: Tweet
ja: ツイート

en: Delete user
ja: ユーザーの削除

en: Add account
ja: アカウントを追加

en: Screen name
ja: スクリーンネーム

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
