Social Post Twitter (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ
