Social Post Twitter (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Settings
pl: Ustawienia

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Twitter settings
pl: Ustawienia Twittera

en: Delete user
pl: Usuń użytkownika

en: Twitter Settings
pl: Ustawienia Twittera
