Social Post Twitter (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Settings
pt: Configurações

en: User ID
pt: ID do usuário

en: Created
pt: Criado

en: Users
pt: Usuários

en: Changed
pt: Alterado

en: Twitter settings
pt: Configurações do Twitter

en: Delete user
pt: Apagar usuário

en: Add account
pt: Adicionar conta

en: Screen name
pt: Nome de tela

en: Twitter Settings
pt: Configurações do Twitter

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.
