Social Post Twitter (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Settings
pt: Definições

en: User ID
pt: ID de utilizador

en: Created
pt: Criado

en: Users
pt: Utilizadores

en: Changed
pt: Alterado
