Social Post Twitter (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Settings
ru: Настройки

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Created
ru: Создано

en: Users
ru: Пользователи

en: Changed
ru: Изменение

en: Twitter settings
ru: Настройки Twitter

en: Tweet
ru: Твит

en: Delete user
ru: Удалить пользователя

en: Add account
ru: Добавить аккаунт

en: Screen name
ru: Экранное имя

en: Twitter Settings
ru: Настройки твиттера

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
